Alışveriş sepetinizde ürün yok.

DKV CARD CLIMATE +CHARGE

Tüm Avrupa'daki kamyon filoları için yeşil hibrit kart

  • Nakitsiz yakıt ikmali ve şarj, kamyon yıkama, vinyetler, geçiş ücreti v.b

  • İklim koruma projelerine destek kanıtı

  • Arıza servisi

  • 24 saat yardım hattı ve kişisel müşteri danışmanı

  • Vergi dairesi için eksiksiz beyanname

  • Bireysel kredi limiti

Hepsi bizde! Avrupa çapında ~66.000 akaryakıt istasyonu yakıt kartlarımızı kabul ediyor!
Tanım

DKV Card +Charge Climate ile tüm Avrupa'da araçlarınıza yakıt ikmali yapın ve şarj edin. İklim korumasına ek bir katkı yapın ve kendinizi sürdürülebilir bir şirket olarak konumlandırın. DKV-Card +Charge Climate, nakitsiz yakıt ikmali ve şarj, yıkama ve toplu faturaya ek olarak size eksiksiz bir hizmet paketi sunar. Doldurduğunuz her litre yakıt için (miktar 1,9 ct/l, benzin 1,8 ct/l'ye kadar, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG) katkıda bulunarak Avrupa çapında büyüyen şarj ağımıza ve desteğimize erişirsiniz. 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l (yakıt tipine bağlı olarak) iklim koruma projeleri. Ayrıca, Avrupa çapında park etme ve park etme ücretleri, onarımlar veya geçiş ücretleri gibi araçla ilgili hizmetler için ödeme yapmanıza da olanak tanıyoruz.

Acil arıza hizmetine ek olarak, 24 saat hizmet veren bir telefon hattı ve size tavsiyede bulunacak kişisel bir müşteri danışmanı bulunmaktadır. Akaryakıt kartlarınız için işletmenize uygun bireysel kredi limiti konusunda sizinle anlaşıyoruz. Bu, siparişinizden sonra kişisel olarak hesap yöneticimiz tarafından yapılır.

Kişisel müşteri portalınıza erişimin yanı sıra dijital filo yönetimi aracımız DKV Analytics Basic'e de erişebilirsiniz. DKV Analitik Temel Paketi ile, yakıt ve geçiş ücreti işlemleri için faturalandırılmış işlemlerinize tam bir genel bakışın yanı sıra KDV iadesi verilerinin anlamlı bir analizini elde edersiniz.

Koşullar

İşletmenize uygun bireysel bir kredi limiti üzerinde anlaşıyoruz. Hesap yöneticilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

DKV Kartı + Şarj İklim: litre başına iklim koruma katkısı dizel 1,9 ct/l'ye kadar, benzin 1,8 ct/l'ye kadar, LPG 1,2 ct/l, CNG/ LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0, 2 ct/l bağlı olarak yakıt türü.

Artı DKV standardına göre işlem ücreti.

3,49 €
her ay
Kartı kaldır

Kişiselleştirmeniz silinecektir.
Devam etmek istiyor musunuz?

3,49 €
her ay