Alışveriş sepetinizde ürün yok.

DKV CARD

Tüm Avrupa'daki kamyoncuların yakıt kartı

  • Nakitsiz yakıt ikmali, kamyon yıkama, vinyetler, geçiş ücretleri v.b

  • Arıza servisi

  • 24 saat yardım hattı ve kişisel müşteri danışmanı

  • Vergi dairesi için eksiksiz beyanname

  • Bireysel kredi limiti

Tanım

DKV kartı, Avrupa çapındaki kamyon filoları için klasik yakıt kartıdır. Yalnızca kamyonlardan oluşan bir filonuz varsa veya ağırlıklı olarak kamyonlardan oluşan karma bir filonuz varsa, DKV Kartını öneririz. Yakıt kartımızla, Avrupa'nın en büyük kabul ağına erişim elde edersiniz ve nakitsiz yakıt ikmali, araba ve kamyon yıkama ve Avrupa geçiş ücretlerinin ödenmesine ek olarak diğer birçok hizmetten yararlanırsınız.

Nakitsiz park ve park ücretlerinin yanı sıra onarımları ödeyin ve vergi dairesi için eksiksiz bir beyan alın. PIN sorgulama ve çevrimiçi yetkilendirme sayesinde yüksek güvenlik işlevlerinden yararlanın. Acil arıza hizmetine ek olarak, 24 saat hizmet veren bir telefon hattı ve size tavsiyede bulunacak kişisel bir müşteri danışmanı bulunmaktadır.

Akaryakıt kartlarınız için işletmenize uygun bireysel kredi limiti konusunda sizinle anlaşıyoruz. Bu, siparişinizden sonra kişisel olarak hesap yöneticimiz tarafından yapılır.

Kişisel müşteri portalınıza erişimin yanı sıra dijital filo yönetimi aracımız DKV Analytics Basic'e de erişebilirsiniz.DKV Analitik Temel Paketi ile, yakıt ve geçiş ücreti işlemleri için faturalandırılmış işlemlerinize tam bir genel bakışın yanı sıra KDV iadesi verilerinin anlamlı bir analizini elde edersiniz.

Koşullar

İşletmenize uygun bireysel bir kredi limiti üzerinde anlaşıyoruz. Hesap yöneticilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Artı DKV standardına göre işlem ücreti.

0,00 €
her ay
Kartı kaldır

Kişiselleştirmeniz silinecektir.
Devam etmek istiyor musunuz?

0,00 €
her ay