Alışveriş sepetinizde ürün yok.

DKV CARD +CHARGE

Tüm Avrupa'daki elektrikli kamyon filoları için yakıt kartı

  • Nakitsiz yakıt ikmali ve şarj, kamyon yıkama, vinyetler, geçiş ücreti vb

  • Arıza servisi

  • 24 saat yardım hattı ve kişisel müşteri danışmanı

  • Vergi dairesi için eksiksiz beyanname

  • Bireysel kredi limiti

Tanım

DKV-Card +Charge, kamyon filonuza yakıt ikmali yapmak ve şarj etmek için kullanılan hibrit karttır. DKV Card + Charge, Avrupa çapında nakitsiz yakıt ikmali ve şarj, yıkama ve toplu faturaya ek olarak size eksiksiz bir hizmet paketi sunar.

DKV Card +Charge, hareket halindeyken nakitsiz yakıt ikmali ve çok sayıda akıllı DKV hizmetine erişimin yanı sıra elektrikli araçlarınızı halka açık şarj istasyonlarında şarj etmeniz için tüm seçenekleri sunar. Araçla ilgili hizmetlerimizi ayrıca park yerleri ve park ücretlerinin yanı sıra onarımlar için ödeme yapmak veya Avrupa çapında geçiş ücretlerini ödemek için de kullanabilirsiniz. Acil arıza hizmetine ek olarak, 24 saat hizmet veren bir telefon hattı ve size tavsiyede bulunacak kişisel bir müşteri danışmanı bulunmaktadır.

Akaryakıt kartlarınız için işletmenize uygun bireysel kredi limiti konusunda sizinle anlaşıyoruz. Bu, siparişinizden sonra kişisel olarak hesap yöneticimiz tarafından yapılır. Kişisel müşteri portalınıza erişimin yanı sıra dijital filo yönetimi aracımız DKV Analytics Basic'e de erişebilirsiniz. DKV Analitik Temel Paketi ile, yakıt ve geçiş ücreti işlemleri için faturalandırılmış işlemlerinize tam bir genel bakışın yanı sıra KDV iadesi verilerinin anlamlı bir analizini elde edersiniz.

Koşullar

İşletmenize uygun bireysel bir kredi limiti üzerinde anlaşıyoruz. Hesap yöneticilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Artı DKV standardına göre işlem ücreti.

5,49 €
her ay
Kartı kaldır

Kişiselleştirmeniz silinecektir.
Devam etmek istiyor musunuz?

5,49 €
her ay