Alışveriş sepetinizde ürün yok.

DKV CARD CLIMATE

Avrupa'daki kamyoncular için iklim kartı.

  • Nakitsiz yakıt ikmali, kamyon yıkama, vinyetler, geçiş ücretleri v.b

  • İklim koruma projelerine destek kanıtı

  • Arıza servisi

  • 24 saat yardım hattı ve kişisel müşteri danışmanı

  • Vergi dairesi için eksiksiz beyanname

  • Bireysel kredi limiti

Tanım

KV-Card Climate ile tüm Avrupa'daki kamyon filolarınız için eksiksiz hizmet paketini alırsınız ve aynı zamanda iklimin korunmasına katkıda bulunursunuz. Avrupa'daki en büyük kabul ağına erişimle filolarınıza yakıt ikmali yapın ve nakitsiz yakıt ikmali, yıkama ve Avrupa geçiş ücretlerini ödemeye ek olarak diğer birçok hizmetten yararlanın.

Nakitsiz park ve park ücretlerinin yanı sıra onarımları ödeyin ve vergi dairesi için eksiksiz bir beyan alın. Acil arıza hizmetine ek olarak, 24 saat hizmet veren bir telefon hattı ve size tavsiyede bulunacak kişisel bir müşteri danışmanı bulunmaktadır. Doldurduğunuz her litre yakıt için bir katkı payı ile (miktarı 2,5 ct/l, benzin 2,2 ct/l'ye kadar, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue yakıt türüne bağlı olarak 0,3 ct/l), sizin adınıza 1:1 oranında myclimate Almanya'ya ilettiğimiz iklim korumasına katkıda bulunuyorsunuz. myclimate'e yapılan tüm ödemeler ve bağışlar (DKV Mobility aracılığıyla) Almanya'da vergiden düşülebilir. Kendinizi sürdürülebilir bir şirket olarak konumlandırın ve iklim koruma projelerini desteklemek için sertifikalı bir sertifika alın. Akaryakıt kartlarınız için işletmenize uygun bireysel kredi limiti konusunda sizinle anlaşıyoruz. Bu, siparişinizden sonra kişisel olarak hesap yöneticimiz tarafından yapılır.

Kişisel müşteri portalınıza erişimin yanı sıra dijital filo yönetimi aracımız DKV Analytics Basic'e de erişebilirsiniz. DKV Analitik Temel Paketi ile, yakıt ve geçiş ücreti işlemleri için faturalandırılmış işlemlerinize tam bir genel bakışın yanı sıra KDV iadesi verilerinin anlamlı bir analizini elde edersiniz.

Koşullar

İşletmenize uygun bireysel bir kredi limiti üzerinde anlaşıyoruz. Hesap yöneticilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

DKV Card Climate: yakıt türüne bağlı olarak litre başına 2,5 ct/l'ye kadar dizel, 2,2 ct/l'ye kadar benzin, 1,5 ct/l LPG, 2,4 ct/kg CNG, 2,5 ct/kg LNG, 0,3 ct/l AdBlue iklim koruma katkısı.

Artı DKV standardına göre işlem ücreti.

0,00 €
her ay
Kartı kaldır

Kişiselleştirmeniz silinecektir.
Devam etmek istiyor musunuz?

0,00 €
her ay