Nie masz żadnych produktów w koszyku.

FLEET CARD CLIMATE

Karta paliwowa dla flot osobowych z wkladem w ochrone klimatu

  • Tankowanie, myjnia samochodowa, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Dowód poparcia dla projektów ochrony klimatu

  • Ustaw żądaną stację benzynową i zaoszczędź

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Limit kredytowy 1000€

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

Dzięki Karcie flotowej Climate otrzymujesz kompletny pakiet usług, który nie pozostawia nic do życzenia, a także przyczyniasz się do ochrony klimatu. Ta karta paliwowa jest szczególnie odpowiednia dla flot  samochodów osobowych, jak również dla flot mieszanych z przewagą samochodów, które poruszają się po drogach całej Europy. Oprócz bezgotówkowego tankowania, mycia i zbiorczego rachunku, Karta Flotowa Klimat oferuje wiele innych usług.

Skorzystaj z naszych usług związanych z pojazdami, aby rozliczyć parkingi oraz naprawy lub opłaty drogowe w całej Europie. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest  infolinia i  doradca klienta, który służy radą. Z dopłatą za każdy zatankowany litr paliwa (ilość 2,5 ct/l, benzyna do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2.4 ct/kg, LNG 2.5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa) wnosisz wkład w ochronę klimatu, który przekazujemy w Twoim imieniu 1:1 do myclimate Germany. Wszystkie wpłaty i darowizny na rzecz myclimate (za pośrednictwem DKV Mobility) można odliczyć od podatków w Niemczech. Przedstaw się jako firma zrównoważona i otrzymaj certyfikat wspierania projektów ochrony klimatu.

Limit kredytowy wynosi 1000 EUR na klienta, a  dzienny limit 300 EUR na kartę. Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Masz maksymalny limit kredytu w wysokości 1000 € dla swojego numeru klienta. W ramach tego każda pojedyncza Karta Flotowa DKV jest ograniczona do 300 € dziennie.

Fleet Card Climate: wkład w ochronę klimatu na litr oleju napędowego do 2,5 ct/l, benzyny do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2.4 ct/kg, LNG 2.5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV.

0,00 zł
6,00 zł
na miesiąc
Usuń konfigurację

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

Oferta ważna do 31.12.2024
0,00 zł
na miesiąc
6,00 zł