Nie masz żadnych produktów w koszyku.

FLEET CARD + CHARGE

Karta paliwowa dla flot osobowych + ładowanie.

  • Tankowanie i ładowanie, myjnia samochodowa, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Ustaw żądaną stację benzynową i zaoszczędź

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Limit kredytowy 1000€

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

Dzięki karcie Fleet Card +Charge tankuj i ładuj swoje pojazdy w całej Europie.  Ta karta paliwowa jest szczególnie odpowiednia dla flot  samochodów osobowych, jak również dla flot mieszanych z przeważającą flotą samochodową, do której zaliczają się również pojazdy elektryczne. Oprócz bezgotówkowego tankowania i ładowania, mycia i zbiorczego rachunku, Karta Flotowa +Charge oferuje pełny pakiet usług.

Skorzystaj z naszych usług związanych z pojazdami, aby rozliczyć parkingi  oraz naprawy lub opłaty drogowe w całej Europie. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest  infolinia idoradca klienta, który służy radą.

Limit kredytowy wynosi 1000 EUR na klienta, a dzienny limit 300 EUR na kartę. Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Masz maksymalny limit kredytu w wysokości 1000 € dla swojego numeru klienta. W ramach tego każda pojedyncza Karta Flotowa DKV jest ograniczona do 300 € dziennie.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV.

25,00 zł
na miesiąc
Usuń kartę

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

25,00 zł
na miesiąc