Nie masz żadnych produktów w koszyku.

FLEET CARD + CHARGE CLIMATE

Karta paliwowa na Europe z wkladem w ochrone klimatu + ładowanie.

  • Tankowanie i ładowanie, myjnia samochodowa, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Dowód poparcia dla projektów ochrony klimatu

  • Ustaw żądaną stację benzynową i zaoszczędź

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Limit kredytowy 1000 €

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

Dzięki  karcie Fleet Card +Charge Climate tankuj i ładuj swoje pojazdy w całej Europie. Otrzymujesz dostęp do naszej stale rozwijającej się sieci ładowania, a także przyczyniasz się do ochrony klimatu. Ta karta paliwowa jest szczególnie odpowiednia dla flot  samochodowych, jak również flot mieszanych, w których dominuje flota samochodowa. Oprócz bezgotówkowego tankowania i ładowania, mycia i zbiorczego rachunku, Karta Flotowa + Charge Climate oferuje pełny pakiet usług.

Skorzystaj z naszych usług związanych z pojazdami, aby rozliczyć parkingi oraz naprawy lub opłaty drogowe w całej Europie. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest  infolinia i  doradca klienta, który służy radą. Wspieraj projekty ochrony klimatu, dopłacając do każdego zatankowanego litra paliwa (ilość 2,5 ct/l, benzyna do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa), które w Twoim imieniu przekazujemy 1:1 do myclimate Germany.

Limit kredytowy wynosi 1000 EUR na klienta, a dzienny limit 300 EUR na kartę.

Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Masz maksymalny limit kredytu w wysokości 1000 € dla swojego numeru klienta. W ramach tego każda pojedyncza Karta Flotowa DKV jest ograniczona do 300 € dziennie.

Fleet Card +Charge Climate: wkład w ochronę klimatu na litr oleju napędowego do 2,5 ct/l, benzyny do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV

25,00 zł
na miesiąc
Usuń kartę

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

25,00 zł
na miesiąc