FLEET CARD +CHARGE CLIMATE

Karta hybrydowa. Pełne naładowanie i pełny bak.

18,00 zł
na miesiąc *
*

Fleet Card +Charge Climate: wysokość odszkodowania za litr oleju napędowego do 1,9 ct/l, benzyny do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

Dla wszystkich, którzy chcą mieć pełny pakiet.

  • Preferowana stacja paliw krajowych z rabatem 5 gr/l (brutto) na olej napędowy i 2 gr/l ( brutto) na benzynę.
  • Bezgotówkowe ładowanie/tankowanie na ~468.000 stacji ładowania i ~64.000 stacji paliw w całej Europie
  • Łączny limit miesięczny na wszystkie karty 1000 euro, dodatkowo dobowy limit 300 euro na transakcje,
  • Myjnie, naprawy, pomoc drogowa
  • Koniec z uciążliwym ściąganiem rachunków za paliwo: otrzymasz zbiorcze zestawienie, które możesz przekazać swojemu doradcy podatkowemu lub urzędowi skarbowemu
Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !

Twoje korzyści

Przegląd

Dzięki największej sieci dostaw obejmującej około ~468.000 punktów ładowania, DKV Fleet Card + Charge oferuje idealne rozwiązanie dla Twojej floty hybrydowej i elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy Twoje floty są w ruchu w kraju czy za granicą, ponieważ nasze punkty akceptacji są reprezentowane w ponad 50 krajach.

W ramach przejścia na mobilność stale poszerzamy nasze usługi. Odkryj DKV Fleet Card + Charge już teraz i kształtuj z nami przyszłość w zrównoważony i postępowy sposób.

Dzięki karcie klimatycznej wspierasz certyfikowane projekty ochrony klimatu

Przy wkładzie na każdy litr zatankowanego paliwa (wysokość odszkodowania za litr oleju napędowego do 1,9 ct/l, benzyny do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l w zależności od rodzaju paliwa), emisja jest w pełni kompensowana. Osiągamy to poprzez wsparcie wybranych projektów przez naszego partnera myclimate na certyfikowanym złotym poziomie. Projekty te generują ekologiczną i społeczną wartość dodaną w różnych regionach świata. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych DKV i naszego partnera Myclimate, jednego z wiodących światowych dostawców środków kompensacyjnych. Aby zarejestrować zrównoważone wykorzystanie Twojej firmy, istnieje również opcja certyfikacji ilości kompensowanych przez Twoją firmę.

Wybrana karta ma dodatkową funkcję KLIMATY. Dzięki tej karcie oddajesz coś naszemu otoczeniu. Stwórz przewagę konkurencyjną i pozycjonuj się jako firma zrównoważona. Korzystasz w pełni ze wszystkich usług i korzyści, do których jesteś przyzwyczajony w DKV.

Przejdź na elektromobilność

Karta DKV +Charge oferuje ponad ~468.000 punktów ładowania w całej Europie! Ponadto DKV oferuje wszystkie usługi związane z e-mobilnością: od infrastruktury ładowania, planowania, doradztwa po instalację wallboxów dla pracowników. W podróży polecamy aplikację DKV Mobility - dzięki niej uzyskasz szczegółowy przegląd wszystkich dostępnych punktów ładowania.

Elastyczna i mobilna jazda w całej Europie

Dzięki DKV +Charge możesz zatankować paliwo i naładować prąd - i to za pomocą jednej karty. Sieć DKV obejmuje ~64.000 stacji benzynowych i ~468.000 punktów ładowania w 50 krajach.

Z jakich usług korzystasz dzięki tej karcie?

Tankowanie, uiszczanie opłat parkingowych i garażowych, korzystanie z myjni, uiszczanie opłat drogowych w całej Europie i pomoc drogowa Szczegółowy przegląd wszystkich lokalizacji można znaleźć w naszych mapach DKV.

Portal internetowy

Zaloguj się do portalu internetowego, a otrzymasz przejrzysty przegląd wszystkich transakcji i limitów. Zamawianie i blokowanie kart można również przeprowadzić w portalu internetowym.

close