FLEET CARD +CHARGE CLIMATE

Karta hybrydowa. Pełne naładowanie i pełny bak.

18,00 zł
na miesiąc *
*

Fleet Card +Charge Climate: wysokość odszkodowania za litr oleju napędowego do 1,9 ct/l, benzyny do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

Dla wszystkich, którzy chcą mieć pełny pakiet.

  • Preferowana stacja paliw krajowych z rabatem 5 gr/l (brutto) na olej napędowy i 2 gr/l ( brutto) na benzynę.
  • Bezgotówkowe ładowanie/tankowanie na ~344 000 stacji ładowania i ~67 000 stacji paliw w całej Europie
  • Łączny limit miesięczny na wszystkie karty 1000 euro, dodatkowo dobowy limit 300 euro na transakcje,
  • Myjnie, naprawy, pomoc drogowa
  • Koniec z uciążliwym ściąganiem rachunków za paliwo: otrzymasz zbiorcze zestawienie, które możesz przekazać swojemu doradcy podatkowemu lub urzędowi skarbowemu
Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !

Twoje korzyści

Przegląd

Dzięki największej sieci dostaw obejmującej około ~344.000 punktów ładowania, DKV Fleet Card + Charge oferuje idealne rozwiązanie dla Twojej floty hybrydowej i elektronicznej. Nie ma znaczenia, czy Twoje floty są w ruchu w kraju czy za granicą, ponieważ nasze punkty akceptacji są reprezentowane w ponad 50 krajach.

W ramach przejścia na mobilność stale poszerzamy nasze usługi. Odkryj DKV Fleet Card + Charge już teraz i kształtuj z nami przyszłość w zrównoważony i postępowy sposób.

Dla wszystkich, którzy chcą dokonać dużej różnicy przy niewielkim wkładzie — zarezerwuj kompensacja CO₂ już teraz

Aby zrekompensować nieuniknione emisje CO₂ (emisja „z zbiornika do koła”), DKV oferuje kompensację CO₂ jako opcję dodatkową dla każdej karty.

Dzięki udziałowi w każdym zatankowanym litrze paliwa (1,9 ct/l, benzyny do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l w) emisje CO₂ są w pełni kompensowane. Osiąga się to poprzez wsparcie wybranych projektów przez naszego partnera myclimate na poziomie certyfikowanego złotego standardu. Projekty te generują zarówno ekologiczną, jak i społeczną wartość dodaną w różnych regionach naszego świata. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych DKV i naszego partnera myclimate, jednego z wiodących dostawców środków odszkodowawczych na świecie. Aby rejestrować zrównoważone użytkowanie Twojej firmy, istnieje również możliwość certyfikacji ilości CO₂ skompensowanych przez Twoją firmę.

Wybrana karta ma dodatkową funkcję KLIMATY. Dzięki tej karcie oddajesz coś naszemu otoczeniu. Stwórz przewagę konkurencyjną i pozycjonuj się jako firma zrównoważona. Korzystasz w pełni ze wszystkich usług i korzyści, do których jesteś przyzwyczajony w DKV.

Przejdź na elektromobilność

Karta DKV +Charge oferuje ponad ~344 000 punktów ładowania w całej Europie! Ponadto DKV oferuje wszystkie usługi związane z e-mobilnością: od infrastruktury ładowania, planowania, doradztwa po instalację wallboxów dla pracowników. W podróży polecamy aplikację DKV Mobility - dzięki niej uzyskasz szczegółowy przegląd wszystkich dostępnych punktów ładowania.

Elastyczna i mobilna jazda w całej Europie

Dzięki DKV +Charge możesz zatankować paliwo i naładować prąd - i to za pomocą jednej karty. Sieć DKV obejmuje ~67 000 stacji benzynowych i ~344 000 punktów ładowania w 50 krajach.

Z jakich usług korzystasz dzięki tej karcie?

Tankowanie, uiszczanie opłat parkingowych i garażowych, korzystanie z myjni, uiszczanie opłat drogowych w całej Europie i pomoc drogowa Szczegółowy przegląd wszystkich lokalizacji można znaleźć w naszych mapach DKV.

Portal internetowy

Zaloguj się do portalu internetowego, a otrzymasz przejrzysty przegląd wszystkich transakcji i limitów. Zamawianie i blokowanie kart można również przeprowadzić w portalu internetowym.

close