Nie masz żadnych produktów w koszyku.
Karty paliwowe i oferty - przegląd

FLEET CARD

Karta dla flot osobowych na całą Europe

  • Ustaw żądaną stację benzynową i zaoszczędź

  • Tankowanie, myjnia samochodowa, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Limit kredytowy 1000€

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

Karta Flotowa jest absolutnie wszechstronna i oferuje kompletny pakiet usług, który nie pozostawia nic do życzenia. Ta karta paliwowa jest szczególnie odpowiednia dla flot  samochodów osobowych, poruszajacych się po Polsce. Oprócz bezgotówkowego tankowania, mycia i rozliczenia zbiorczego Karta Flotowa oferuje inne usługi.

Skorzystaj z naszych usług związanych z pojazdami, aby rozliczyć parkingi oraz naprawy lub opłaty drogowe. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest całodobowa infolinia i osobisty doradca klienta, który służy radą. Limit kredytowy wynosi 1000 EUR na klienta, a dzienny limit 300 EUR na kartę.

Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Masz maksymalny limit kredytu w wysokości 1000 € dla swojego numeru klienta. W ramach tego każda pojedyncza Karta Flotowa DKV jest ograniczona do 300 € dziennie.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV.

0,00 zł
6,00 zł
na miesiąc
Usuń kartę

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

Oferta ważna do 31.12.2024
0,00 zł
na miesiąc
6,00 zł