Karty paliwowe i oferty - przegląd

FLEET CARD

Nasza klasyczna karta paliwowa. Tankowanie, opłaty drogowe i wiele innych usług

6,00 zł
0,00 zł
na miesiąc
Oferta ważna do 31.12.2023

Kompleksowe rozwiązanie dla flot samochodów osobowych.

  • Preferowana stacja paliw krajowych z rabatem 5 gr/l (brutto) na olej napędowy i 2 gr/l ( brutto) na benzynę.
  • Tankowanie bezgotówkowe na 13.500 stacjach paliw w całej Europie
  • Łączny limit miesięczny na wszystkie karty 1000 euro, dodatkowo dobowy limit 300 euro na transakcje,
  • Myjnie, naprawy, pomoc drogowa
  • Koniec z uciążliwym ściąganiem rachunków za paliwo: otrzymasz zbiorcze zestawienie, które możesz przekazać swojemu doradcy podatkowemu lub urzędowi skarbowemu
Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !

Twoje korzyści

Przegląd

Karta DKV Fleet Card gwarantuje optymalną mobilność dla wszystkich klientów flotowych zorientowanych na rynek krajowy i posiadających pojazdy do 3,5t. Skorzystaj z elastyczności dużej niezależnej od marki krajowej sieci tankowania dla wszystkich usług związanych z flotą. Karta DKV Fleet Card obejmuje również całą sieć DKV dostępną dla klientów prowadzących działalność międzynarodową.

Oszczędzaj pieniądze na wybranej stacji benzynowej

Wybierz stację benzynową i wybierz ją jako preferowaną. Za każdym razem, gdy tankujesz, oszczędzasz 5 groszy na oleju napędowym na litr.

Elastyczna i mobilna jazda w całej Europie

Ciesz się pełną elastycznością i wysokim poziomem wygody dzięki karcie flotowej - DKV dysponuje największą siecią stacji benzynowych w Europie! Z nami możesz dojechać do ponad ~64.000 stacji benzynowych w ponad 50 krajach, w tym prawie 5000 w Polsce.

Usługi karty flotowej

Możesz użyć tej karty, aby zatankować samochód, skorzystać z pomocy drogowej lub opłacić naprawy w warsztatach. Ponadto masz dostęp do ponad 15 000 myjni i licznych parkingów w całej Europie. Szczegółowy przegląd wszystkich lokalizacji można znaleźć w naszych mapach DKV.

Portal internetowy

Zaloguj się do portalu internetowego, a otrzymasz przejrzysty przegląd wszystkich transakcji i limitów. Zamawianie i blokowanie kart można również przeprowadzić w portalu internetowym.

close