Sa ei ole lisanud tooteid oma ostukorvi.

DKV CARD CLIMATE

Kütusekaart autojuhtidele kogu Euroopas, sealhulgas kliimapanus

  • Üleeuroopaline kasutamine ~67.000 tanklas.

  • Kliimakaitseprojektide tankimine ja toetamine

  • Luua konkurentsieelis positiivse ökoloogilise bilansi kaudu.

  • Täiendav summa kütuseliitri kohta sertifitseeritud kliimakaitseprojektide puhul

  • Kõik sõidukite teenused kombineeritud ühel kaardil

  • Kliimakaitseprojektide toetamise tõend

Pakume teile Euroopa suurimat tanklavõrku, kus on 67.000 tanklat ja umbes 687.000 avalikult ligipääsetavat laadimispunkti.
Kirjeldus

DKV-Card Climate abil saate oma veoautopargile kogu Euroopas täieliku teeninduspaketi ja annate oma panuse ka kliimakaitsesse. Tankige oma autoparke, pääsedes ligi Euroopa suurimale vastuvõtuvõrgustikule ja nautige lisaks sularahata tankimisele, pesemisele ja Euroopa teemaksude tasumisele palju muid teenuseid.

Makske sularahata parkimis- ja parkimistasud, samuti remondikulud ning saate maksuametile täieliku väljavõtte. Lisaks avariiteenusele on olemas 24-tunnine vihjeliin ja isiklik klienditeenindaja, kes teid nõustab. Iga tankitud kütuseliitri eest (kogus 2,5 ct/l, bensiin kuni 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l sõltuvalt kütuseliigist) annate panuse kliimakaitsesse, mille me edastame teie nimel 1:1 myclimate Germany'le. Kõik maksed ja annetused myclimatele (DKV Mobility kaudu) saab Saksamaal maksudest maha arvata. Positsioneeri end jätkusuutliku ettevõttena ja saa sertifitseeritud sertifikaat kliimakaitseprojektide toetamiseks. Lepime teiega kokku teie ettevõttele sobiva kütusekaartide individuaalse krediidilimiidi. Seda teeb meie kontohaldur isiklikult pärast teie tellimust.

Lisaks juurdepääsule isiklikule kliendiportaalile saate juurdepääsu ka meie digitaalsele sõidukipargi haldustööriistale DKV Analytics Basic. DKV Analyticsi põhipaketiga saate täieliku ülevaate oma kütuse- ja teemaksuprotsesside arveldatavatest tehingutest ning käibemaksutagastuse andmete sisuka analüüsi.

Tingimused

Lepime kokku teie ettevõttele sobiva individuaalse krediidilimiidi. Meie kontohaldurid võtavad teiega ühendust.

DKV Card Climate: kliimakaitse panus ühe liitri diislikütuse kohta kuni 2,5 ct/l, bensiin kuni 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l sõltuvalt kütusetüübist.

Pluss tehingutasu vastavalt DKV standardile

0,00 €
kuus
Eemalda kaart

Teie isikupärastamine kustutatakse.
Kas sa tahad jätkata?

0,00 €
kuus