Sa ei ole lisanud tooteid oma ostukorvi.

DKV CARD

Kütusekaart veokitele kogu Euroopas

  • Saab kasutada kogu Euroopas ~67.000 tanklas üle 50 riigis.

  • Üks kaart kõigi teie veoautoga seotud teenuste jaoks: alates sõiduki pesemisest kuni avariiteenuseni.

  • Lihtne teemaksu ja tunneli kasutamise arvete esitamine

  • Piiramatu juurdepääs klienditeenindusele

  • Kaarditasu puudub (pluss tehingutasu vastavalt DKV standardile)

Pakume teile Euroopa suurimat tanklavõrku, kus on 67.000 tanklat ja umbes 687.000 avalikult ligipääsetavat laadimispunkti.
Kirjeldus

DKV-kaart on klassikaline kütusekaart veoautoparkidele kogu Euroopas. Soovitame DKV-kaarti, kui teil on ainult veoautopark või kui teil on peamiselt veoautodest koosnev segapark. Meie kütusekaardiga pääsete ligi Euroopa suurimasse vastuvõtuvõrku ja saate lisaks sularahata tankimisele, autode ja veokite pesule ning Euroopa teemaksude tasumisele palju muid teenuseid.

Makske sularahata parkimis- ja parkimistasud, samuti remondikulud ning saate maksuametile täieliku väljavõtte. Tänu PIN-päringule ja veebipõhisele autoriseerimisele saate kasu kõrgetest turvafunktsioonidest. Lisaks avariiteenusele on teid nõustamiseks saadaval ööpäevaringne infoliin ja isiklik kliendinõustaja.

Lepime teiega kokku teie ettevõttele sobiva kütusekaartide individuaalse krediidilimiidi. Seda teeb meie kontohaldur isiklikult pärast teie tellimust.

Lisaks juurdepääsule isiklikule kliendiportaalile saate juurdepääsu ka meie digitaalsele sõidukipargi haldustööriistale DKV Analytics Basic. DKV Analyticsi põhipaketiga saate täieliku ülevaate oma kütuse- ja teemaksuprotsesside arveldatavatest tehingutest ning käibemaksutagastuse andmete sisuka analüüsi.

Tingimused

Lepime kokku teie ettevõttele sobiva individuaalse krediidilimiidi. Meie kontohaldurid võtavad teiega ühendust.

Pluss tehingutasu vastavalt DKV standardile

0,00 €
kuus
Eemalda kaart

Teie isikupärastamine kustutatakse.
Kas sa tahad jätkata?

0,00 €
kuus