Nie masz żadnych produktów w koszyku.

DKV CARD CLIMATE

Karta paliwowa dla ciezarowek wkladem w ochrone klimatu

  • Bezgotówkowe tankowanie, mycie, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Dowód poparcia dla projektów ochrony klimatu

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Jedna zbiorcza faktura

  • Indywidualna linia kredytowa

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

DKV Card Climate otrzymujesz kompletny pakiet usług dla swojej floty samochodów ciężarowych w całej Europie, a także przyczyniasz się do ochrony klimatu. Tankuj swoje floty dzięki dostępowi do największej sieci akceptacji w Europie i korzystaj z wielu innych usług oprócz bezgotówkowego tankowania, mycia i uiszczania opłat drogowych w Europie.

Płać bezgotówkowo za opłaty parkingowe  oraz naprawy i otrzymaj kompletne, zbiorcze oświadczenie do urzędu skarbowego. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest infolinia i  doradca klienta, który służy radą. Z dopłatą za każdy zatankowany litr paliwa (ilość 2,5 ct/l, benzyna do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa) wnosisz wkład w ochronę klimatu, który przekazujemy w Twoim imieniu 1:1 do myclimate Germany. Wszystkie wpłaty i darowizny na rzecz myclimate (za pośrednictwem DKV Mobility) można odliczyć od podatków w Niemczech. Przedstaw się jako firma zrównoważona i otrzymaj  certyfikat wspierania projektów ochrony klimatu. Uzgadniamy z Tobą indywidualny limit kredytowy dla Twoich kart paliwowych, który odpowiada Twojej działalności.

Jest to wykonywane osobiście przez naszego opiekuna klienta po złożeniu zamówienia. Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic.

Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Uzgadniamy indywidualną linię kredytową, która pasuje do Twojej firmy. Nasi menedżerowie konta skontaktują się z Tobą.

DKV Card Climate: wkład w ochronę klimatu na litr oleju napędowego do 2,5 ct/l, benzyny do 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l w zależności od rodzaju paliwa.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV.

0,00 zł
na miesiąc
Usuń kartę

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

0,00 zł
na miesiąc