Nie masz żadnych produktów w koszyku.

DKV CARD

Karta paliwowa dla kierowców ciężarówek na całą Europę

  • Bezgotówkowe tankowanie, myjnia samochodowa, winiety, opłaty drogowe i inne

  • Pomoc drogowa

  • Infolinia i  doradca klienta

  • Jedna zbiorcza faktura

  • Indywidualna linia kredytowa

Z tymi partnerami możesz tankować Znajdź swoja stację paliw !
Opis

Karta DKV to klasyczna karta paliwowa dla flot samochodów ciężarowych w całej Europie. Zalecamy DKV Card, jeśli masz tylko flotę samochodów ciężarowych lub jeśli masz flotę mieszaną składającą się głównie z samochodów ciężarowych. Z naszą kartą paliwową otrzymujesz dostęp do największej sieci akceptacji w Europie i korzystasz z wielu innych usług oprócz bezgotówkowego tankowania, mycia samochodów osobowych i ciężarowych oraz uiszczania opłat drogowych w Europie.

Płać bezgotówkowo opłaty parkingowe oraz naprawy i otrzymaj kompletne, zbiorcze oświadczenie do urzędu skarbowego. Korzystaj z funkcji o wysokim poziomie bezpieczeństwa dzięki  autoryzacji online. Oprócz usługi pomocy drogowej dostępna jest  infolinia i doradca klienta, który służy radą.

Uzgadniamy z Tobą indywidualny limit kredytowy dla Twoich kart paliwowych, który odpowiada Twojej działalności. Jest to wykonywane osobiście przez naszego opiekuna klienta po złożeniu zamówienia.

Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Uzgadniamy indywidualną linię kredytową, która pasuje do Twojej firmy. Nasi menedżerowie konta skontaktują się z Tobą.

Plus opłata transakcyjna zgodnie ze standardem DKV.

0,00 zł
na miesiąc
Usuń kartę

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

0,00 zł
na miesiąc