Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

DKV CARD CLIMATE

Degalų kortelė, prisidedanti prie klimato apsaugos

  • Degalų papildymas be grynųjų pinigų, sunkvežimių plovimas, vinjetės, kelių mokesčiai ir kt.

  • Dokumentai, patvirtinantys indėlį į klimato apsaugos projektus

  • Pagalbos paslauga, kelyje nutikus gedimui

  • 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų aptarnavimas

  • Parengta ataskaita mokesčių inspekcijai

  • Individuali kredito linija

Siūlome didžiausią degalinių tinklą Europoje - 67 000 degalinių ir apie 564 000 viešai prieinamų įkrovimo taškų.
Apibūdinimas

Su DKV-Card Climate gausite visą paslaugų paketą savo sunkvežimių parkui visoje Europoje ir taip pat prisidėsite prie klimato apsaugos projektų. Su DKV degalų kortele galėsite naudotis didžiausiu degalinių tinklu Europoje ir gausite daug kitų paslaugų, tokių kaip automobilių ir sunkvežimių plovimas, remontas ar Europos kelių mokesčių mokėjimas.

Mokėkite automobilių statymo ir stovėjimo bei remonto mokesčius be grynųjų pinigų ir gaukite išsamią ataskaitą apie patirtas išlaidas. Pasinaudokite aukščiausio lygio kortelės apsaugos funkcija "Activation On Demand", aktyvuojančia kuro kortelę tik Jums pilant degalus. Be avarinio gedimo paslaugos, 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų vadybininkas Jums padės visais klausimais. Su įnašu už kiekvieną įpiltą degalų litrą (2,5 ct/l, benzinas iki 2,2 ct/l, suskystintos naftos dujos 1,5 ct/l, suskystintos gamtinės dujos iki 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l, priklausomai nuo degalų rūšies) prisidėsite prie klimato apsaugos projektų. Lėšas jūsų vardu pervesime Myclimate organizacijai, esančiai Vokietijoje. Visas Jūsų indėlis ir mokėjimai Myclimate (per DKV Mobility) gali būti išskaičiuoti iš mokesčių Vokietijoje.

Įsivaizduokite save kaip tvarią įmonę ir gaukite sertifikatą, skirtą palaikyti klimato apsaugos projektus. Kartu su jumis aptarsime jūsų verslo poreikius atitinkančio kredito limito suteikimo galimybes. Tai atliks jūsų asmeninis vadybininkas sutarties sudarymo metu.

Jums padėsime nustatyti individualius kortelių kredito limitus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius. Be prieigos prie asmeninio klientų savitarnos portalo, Jūs taip pat gausite prieigą prie skaitmeninio transporto parko valdymo įrankio DKV Analytics Basic. Naudodami DKV Analytics pagrindinį paketą, gausite pilną kuro ir kelių mokesčių operacijų apžvalgą, taip pat PVM grąžinimo duomenų analizę.

Sąlygos

Jūsų asmeninis vadybininkas susisieks su jumis ir aptars individualius jūsų verslo poreikius - jums reikalingas sąlygas ir produktus.

DKV Card Climate: klimato apsaugos įnašas už litrą dyzelino iki 2,5 ct/l, benzino iki 2,2 ct/l, LPG 1.5 ct/l, CNG 2.4 ct/kg, LNG 2.5 ct/kg, "AdBlue" 0,3 ct/l, priklausomai nuo degalų rūšies.

Plius operacijos mokestis pagal taikomus mokesčius.

0,00 €
per mėnesį
Pašalinti kortelę

Jūsų personalizavimas bus ištrintas.
Ar norite tęsti?

0,00 €
per mėnesį