DKV CARD CLIMATE

Degalų kortelė sunkvežimių vairuotojams visoje Europoje, su indėliu į klimato apsaugą

0,00 €
per mėnesį
  • Degalų papildymas be grynųjų pinigų, sunkvežimių plovimas, vinjetės, kelių mokesčiai ir kt.

  • Dokumentai, patvirtinantys indėlį į klimato apsaugos projektus

  • Pagalbos paslauga, kelyje nutikus gedimui

  • 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų aptarnavimas

  • Parengta ataskaita mokesčių inspekcijai

  • Individuali kredito linija

Daugybė degalinių laukia Jūsų! Mūsų degalų korteles priima ~66.000 degalinių visoje Europoje!

Nauda Jums

Apibūdinimas

Su DKV-Card Climate gausite visą paslaugų paketą savo sunkvežimių parkui visoje Europoje ir taip pat prisidėsite prie klimato apsaugos projektų. Su DKV degalų kortele galėsite naudotis didžiausiu degalinių tinklu Europoje ir gausite daug kitų paslaugų, tokių kaip automobilių ir sunkvežimių plovimas, remontas ar Europos kelių mokesčių mokėjimas.

Mokėkite automobilių statymo ir stovėjimo bei remonto mokesčius be grynųjų pinigų ir gaukite išsamią ataskaitą apie patirtas išlaidas. Pasinaudokite aukščiausio lygio kortelės apsaugos funkcija "Activation On Demand", aktyvuojančia kuro kortelę tik Jums pilant degalus. Be avarinio gedimo paslaugos, 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų vadybininkas Jums padės visais klausimais. Su įnašu už kiekvieną įpiltą degalų litrą (kiekis 1,9 ct/l, benzinas iki 1,8 ct/l, SND 1,2 ct/l, SGD/SGD 1,9 ct/kg, AdBlue 0, 2 ct/l, priklausomai nuo kuro rūšis) prisidėsite prie klimato apsaugos projektų, kuriuos jūsų vardu 1:1 pervesime Myclimate organizacijai, esančiai Vokietijoje. Visas Jūsų indėlis ir mokėjimai Myclimate (per DKV Mobility) gali būti išskaičiuoti iš mokesčių Vokietijoje.

Įsivaizduokite save kaip tvarią įmonę ir gaukite sertifikatą, skirtą palaikyti klimato apsaugos projektus. Sutariame su jumis dėl individualaus kredito limito jūsų kuro kortelėms, atitinkančio jūsų verslą. Tai atlieka asmeniškai mūsų paskyros valdytojas po jūsų užsakymo.

Jums padėsime nustatyti individualius kortelių kredito limitus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius. Be prieigos prie asmeninio klientų savitarnos portalo, Jūs taip pat gausite prieigą prie skaitmeninio transporto parko valdymo įrankio DKV Analytics Basic. Naudodami DKV Analytics pagrindinį paketą, gausite pilną kuro ir kelių mokesčių operacijų apžvalgą, taip pat PVM grąžinimo duomenų analizę.

Sąlygos

Susitarimas dėl individualaus kredito limito Jūsų verslui. Mūsų vadybininkas susisieks su jumis.

DKV Card Climate: klimato apsaugos įnašas vienam litrui dyzelino iki 1,9 ct/l, benzinas iki 1,8 ct/l, SND 1,2 ct/l, SGD/SGD 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct /l priklausomai nuo kuro rūšies.

Plius operacijos mokestis pagal taikomus mokesčius.

close