DKV CARD CLIMATE

Žalioji DKV kortelė sunkvežimių parkams ir parama klimato apsaugos projektams

0,00 €
per mėnesį *
*
plius transakcijų mokesčiai pagal sutartus DKV įkainius

Apžvalga

  • Naudojama visoje Europoje daugiau kaip ~63.000 degalinių
  • Kuro papildymas ir parama klimato apsaugos projektams
  • Įgykite konkurencinį pranašumą pasirinkę ekologišką kortelę
  • Kiekvienas įsigytas degalų litras parems sertifikuotus klimato apsaugos projektus
  • Visos Jums reikalingos mobilumo paslaugos - su viena kortele
Daugybė degalinių laukia Jūsų! Mūsų degalų korteles priima ~63.000 degalinių visoje Europoje!

Nauda Jums

Apžvalga

DKV kortelė "Climate" suteikia galimybę naudotis nesudėtingu atsiskaitymu negrynaisiais pinigais ir didžiausiu Europoje degalinių tinklu. Turite galimybę papildyti degalų atsargas ~67 000 degalinių visoje Europoje. Visada naudokitės visapusiškomis paslaugomis ir mūsų asmeniniu klientų aptarnavimu. Tuo pat metu įgyjate prieigą prie asmeninės internetinės savitarnos, kurioje galėsite naudotis visišku mobilumu ir dideliu patogumu. Visus su degalų kortele susijusius veiksmus be streso ir bet kuriuo metu koordinuokite patys arba skambinkite visą parą veikiančia karštąja linija. Papildoma klimato apsaugos įmoka už kiekvieną įsipiltą degalų litrą remia aukštos kokybės klimato apsaugos projektus.

Važiavimas valstybinės reikšmės keliais, įskaitant indėlį į klimato apsaugą

Su klimato apsaugos įnašu už kiekvieną litrą degalų, kurį įsipildote (klimato apsaugos įnašas už litrą dyzelino iki 1,9 ct/l, benzino iki 1,8 ct/l, suskystintų dujų 1,2 ct/l, SGD/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l, priklausomai nuo degalų rūšies), remiate aukštos kokybės klimato apsaugos projektus. Tai pasiekiama mūsų partneriui "myclimate" remiant atrinktus projektus sertifikuotu auksinio standarto lygiu. Šie projektai įvairiuose pasaulio regionuose kuria ekologinę ir socialinę pridėtinę vertę. Daugiau informacijos rasite "DKV Mobility" ir mūsų partnerio "myclimate", vienos iš pirmaujančių nevyriausybinių organizacijų, užsiimančių veiksminga klimato apsauga, interneto svetainėse. Norint užfiksuoti savo įmonės indėlį į klimato apsaugą, yra galimybė kasmet gauti sertifikatą iš "myclimate".

Lankstus ir patogus degalinių tinklas visoje Europoje

DKV siūlo visoje Europoje veikiantį tinklą, kurį sudaro daugiau nei 67 000 degalinės 50 šalyse, įskaitant 13 500 degalinių Vokietijoje, kuriose dirba aukščiausios kokybės partneriai, tokie kaip ARAL, SHELL ir "Total", taip pat mažų kainų degalinės, tokios kaip ESSO EXPRESS, E.LECLERC, JET, bft, AVIA ar "Star". Su kiekvienu įpiltu litru taip pat remiate aukštos kokybės klimato apsaugos projektus.

Visapusiškas transporto priemonių paslaugų portfelis 

Šia kortele galite naudotis norėdami papildyti sunkvežimio degalų atsargas, naudotis avarinės tarnybos paslaugomis arba mokėti kelių mokesčius visoje Europoje. Be to, galite naudotis daugiau kaip 2 200 sunkvežimių plovyklų visoje Europoje. Taip pat galite naudotis išsamiu dirbtuvių ir sunkvežimių stovėjimo aikštelių asortimentu. Išsamią visų vietų apžvalgą rasite mūsų DKV žemėlapiuose.

Patogi savitarnos sistema internete

Prisijungę prie DKV Cockpit savitarnos internete, galėsite matyti skaidrią visų operacijų ir limitų apžvalgą. Ten taip pat galėsite valdyti kortelės limitus ir parametrus, atlikti jos blokavimą reikalui esant.

close