DKV CARD

Degalų kortelė sunkvežimių vairuotojams visoje Europoje

0,00 €
per mėnesį
  • Degalų papildymas be grynųjų pinigų, sunkvežimių plovimas, vinjetės, kelių mokesčiai ir kt.

  • Pagalbos paslauga, kelyje nutikus gedimui

  • 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų aptarnavimas

  • Kredito limitas

  • Individuali kredito linija

Daugybė degalinių laukia Jūsų! Mūsų degalų korteles priima ~66.000 degalinių visoje Europoje!

Nauda Jums

Apibūdinimas

DKV kortelė yra klasikinė sunkvežimių parko degalų kortelė, aptarnaujama visoje Europoje. DKV kortelę rekomenduojame, jei turite sunkvežimių parką arba mišrų parką, kurio didžioji dalis yra sunkvežimiai. Su DKV degalų kortele galėsite naudotis didžiausiu degalinių tinklu Europoje ir gausite daug kitų paslaugų, tokių kaip automobilių ir sunkvežimių plovimas, remontas ar Europos kelių mokesčių mokėjimas.

Mokėkite automobilių statymo ir stovėjimo bei remonto mokesčius be grynųjų pinigų ir gaukite išsamią ataskaitą apie patirtas išlaidas. Pasinaudokite aukščiausio lygio kortelės apsaugos funkcija "Activation On Demand", aktyvuojančia kuro kortelę tik Jums pilant degalus. Be avarinio gedimo paslaugos, 24 valandas per parą veikianti karštoji linija ir asmeninis klientų vadybininkas Jums padės visais klausimais.

Jums padėsime nustatyti individualius kortelių kredito limitus, atitinkančius Jūsų verslo poreikius. Be prieigos prie asmeninio klientų savitarnos portalo, Jūs taip pat gausite prieigą prie skaitmeninio transporto parko valdymo įrankio DKV Analytics Basic.

Naudodami DKV Analytics pagrindinį paketą, gausite pilną kuro ir kelių mokesčių operacijų apžvalgą, taip pat PVM grąžinimo duomenų analizę.

Sąlygos

Susitarimas dėl individualaus kredito limito Jūsų verslui. Mūsų vadybininkas susisieks su jumis.

Plius operacijos mokestis pagal taikomus mokesčius.

close