DKV CARD

Klasikinė degalų kortelė sunkvežimiams ar automobiliams.

0,00 €
per mėnesį *
*

plius transakcijų mokesčiai pagal sutartus DKV įkainius

Kiekvienas automobilių parkas privalo turėti DKV

  • Naudojama visoje Europoje daugiau kaip ~63.000 degalinių
  • Viena kortelė visoms su sunkvežimiu susijusioms paslaugoms: nuo transporto priemonės plovimo iki techninės pagalbos iškvietimo
  • Paprastas atsiskaitymas už kelių mokesčius ir naudojimąsi tuneliais
  • Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas
  • Jokio kortelės mokesčio
Daugybė degalinių laukia Jūsų! Mūsų degalų korteles priima ~63.000 degalinių visoje Europoje!

Nauda Jums

Apžvalga

DKV kortelė yra klasikinė bet kokiems automobilių parkams skirta degalų kortelė, su kuria galima atsiskaityti už degalus ir kitas su transporto priemone susijusias paslaugas.

Mūsų ilgametės patirties dėka, DKV kortelė suteikia visus privalumus, kurių Jums reikia kasdieniame eisme. Pasinaudokite didesniu degalinių tinklu, patogiu paslaugų paketu ir puikiu klientų aptarnavimu.

Lankstus ir patogus degalinių tinklas visoje Europoje

DKV siūlo didžiausią degalinių tinklą Europoje! Jūs gaunate prieigą prie ~63.000 degalinių 50 šalyse, įskaitant 13 500 degalinių Vokietijoje, kuriose dirba "Premium" partneriai, tokie kaip ARAL, SHELL ar Total! Mūsų pigių degalinių partneriai yra ESSO EXPRESS, E.LECLERC, JET, bft, AVIA, Star, COIL, CRISTELLA.

Visapusiškas paslaugų rinkinys

Šia kortele galite naudotis norėdami papildyti sunkvežimio degalų baką, naudotis avarinės tarnybos paslaugomis arba mokėti kelių mokesčius visoje Europoje. Be to, galite naudotis daugiau kaip 2 200 sunkvežimių plovyklų visoje Europoje. Taip pat galite naudotis plačiu dirbtuvių ir sunkvežimių stovėjimo aikštelių tinklu. Išsamią informaciją apie degalines ir kitų paslaugų teikimo vietas rasite DKV žemėlapyje https://www.dkv-euroservice.com/DKVMaps/

Asmeninis klientų aptarnavimas

Jūsų asmeninis vadybininkas yra pasirengęs Jums padėti - susisiekite su mumis telefonu +370 5 219 13 10 arba el. paštu.

Patogi savitarnos sistema internete

Prisijungę prie DKV Cockpit savitarnos internete, galėsite matyti skaidrią visų operacijų ir limitų apžvalgą. Ten taip pat galėsite valdyti kortelės limitus ir parametrus, atlikti jos blokavimą reikalui esant.

close