FLEET CARD + CHARGE CLIMATE

Tankovací karta pro osobní vozidla s příspěvkem na ochranu klimatu a možností dobíjení

75,00 Kč
za měsíc
  • Tankování, mýto a další na jedné přehledné faktuře

  • Doložitelný příspěvěk na ochranu klimatu

  • Sleva až 2 Kč na litr

  • Asistenční služba

  • 24hodinová horká linka a osobní zákaznický poradce

  • Individuální úvěrový rámec

Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!

Vaše výhody

Popis

Fleet Card + Charge Climate tankujte a nabíjejte svá vozidla po celé Evropě. Tato palivová karta je vhodná zejména pro vozové parky s osobními vozidly a lehkými užitkovými vozidly, do kterých jsou zahrnuta i elektrovozidla s další rozšířenou možností přispět k ochraně klimatu. Kromě bezhotovostního tankování a nabíjení, mytí a hromadného vyúčtování vám Fleet Card +Charge nabízí kompletní balíček služeb.

V rámci havarijní služby je k dispozici 24hodinová Hotline a osobní zákaznický poradce, který vám poradí. Podpořte projekty ochrany klimatu příspěvkem na každý litr paliva, který natankujete (množství 1,9 ct/l, benzín do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/ l v závislosti na typu paliva), které za vás předáváme v poměru 1:1 myklimatu Německo.

Úvěrový limit je 1 000 EUR na zákazníka a denní limit 300 EUR na kartu. Ušetřete 2 centy přidáním čerpací stanice dle vlastního výběru. /l na naftu na vámi zvolené stanici. Přesný přehled všech lokalit naleznete v našich mapách DKV.

Kromě přístupu k vašemu osobnímu zákaznickému portálu získáte také přístup k našemu digitálnímu nástroji pro správu vozového parku DKV Analytics Basic. Se základním balíčkem DKV Analytics získáte úplný přehled o vašich fakturovaných transakcích za palivo, dobíjení a další nákupy.

Podmínky

Fleet Card +Charge Climate: příspěvek na ochranu klimatu na litr nafty do 1,9 ct/l, benzín do 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0, 2 ct/l v závislosti na druh paliva.

close