FLEET CARD +CHARGE CLIMATE

Elektřina ve spojení s ekologií Plné nabití nebo plná nádrž s ohledem na životní prostředí? Není problém.

75,00 Kč
za měsíc *
*

Příspěvek na ochranu klimatu na litr nafty až do výše 1,9 ct/l, benzínu až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva.

Pro všechny, kteří chtějí kompletní balíček.

  • Atraktivní vyhlašované ceny
  • Nabíjení či tankování na ~468.000 dobíjecích stanicích a ~64.000 čerpacích stanicích po celé Evropě
  • Správa tankovacích a servisních karet on-line. DKV aplikace pro řidiče a správce vozového parku
  • Žádný minimální odběr – žádná minimální velikost vozového parku
  • poplatek na ochranu klimatu
Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!

Vaše výhody

Přehled

Díky největší zásobovací síti čítající přibližně ~468.000 nabíjecích míst nabízí DKV Fleet Card + Charge dokonalé řešení pro váš hybridní a e-flotil. Nezáleží na tom, zda jsou vaše vozové parky na cestách po celé zemi nebo v zahraničí, protože naše akceptační místa jsou zastoupena ve více než 50 zemích.

V rámci přechodu na mobilitu neustále rozšiřujeme naše služby. Objevte nyní DKV Fleet Card + Charge a utvářejte s námi budoucnost udržitelným a progresivním způsobem.

Přispějte k ochraně klimatu

Přispíváte na ochranu klimatu každým litrem natankovaného paliva (1,9 ct/l, benzin až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/ LNG 1,9 ct/kg , AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva). Toho dosáhnete podporou vybraných, kvalitních projektů našeho partnera myclimate na úrovni certifikovaného zlatého standardu. Veškeré platby a dary ve prospěch myclimate (prostřednictvím DKV Mobility) lze v Německu odečíst z daní. Na vyžádání vám může společnost myclimate každoročně vystavit potvrzení o daru. Vraťte něco našemu životnímu prostředí a prezentujte se jako udržitelná společnost.

Přepněte na elektromobilitu

Karta DKV +Charge nabízí nejširší možnost využití v celé Evropě. Přes ~468.000 dobíjecích míst ke kterým neustála přidáváme další. Nejbližší volné dobíjecí místo si pohodlě zobrazíte v mobilní aplikaci.Všechny transakce pak najdete na jedné přehledné faktuře.

Ušetřete na vybrané čerpací stanici

Rozhodněte se pro čerpací stanici a vyberte ji jako žádanou čerpací stanici vypnutou.

Flexibilní napříč Evropou 

S DKV kartou +Charge můžete jak tankovat tak dobíjet - přes ~64.000 čerpacích stanich a více než ~468.000 dobíjecích míst ve 50 zemích Evropy.

Jaké jsou výhody této karty DKV?

Tankování, úhrada mýtného , platba parkovného, myčky nebo například asistenční službyDetailní přehled najdete v mapách DKV.

Online portál - Cockpit

Přihlášením do zákaznické sekce získáte možnost upravovat jednotlivé limity na kartách, sledovat transakce a mnoho dalšího.

 

close