DKV Fleet Climate

Naše zelená karta pro osobní vozidla. Tankování s ohledem na životní prostředí.

25,00 Kč
za měsíc *
*

Příspěvek na ochranu klimatu na litr nafty až do výše 1,9 ct/l, benzínu až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva.

Řešení pro osobní vozidla.

  • Atraktivní vyhlašované ceny
  • Bez poplatku za vystavení a vedení karet.
  • Více jak 1350 čerpacích stanic jen v České Republice. Z toho více jak 1200 stanic na atraktivní týdenní ceně!
  • Žádný minimální odběr – žádná minimální velikost vozového parku
  • poplatek na ochranu klimatu
Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!

Vaše výhody

Přehled

DKV Fleet Climate přináší možnost udržitelnosti - výhodné ceny na mnoha místech po České Republice a navíc poplatek na ochranu klimatu

Přispějte k ochraně klimatu

Přispíváte na ochranu klimatu každým litrem natankovaného paliva (1,9 ct/l, benzin až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/ LNG 1,9 ct/kg , AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva). Toho dosáhnete podporou vybraných, kvalitních projektů našeho partnera myclimate na úrovni certifikovaného zlatého standardu. Veškeré platby a dary ve prospěch myclimate (prostřednictvím DKV Mobility) lze v Německu odečíst z daní. Na vyžádání vám může společnost myclimate každoročně vystavit potvrzení o daru. Vraťte něco našemu životnímu prostředí a prezentujte se jako udržitelná společnost.

Ušetřete ještě víc - na vybraných stanicích

Domluvte si s obchodním zástupcem další slevu na vybrané čerpací stanici.

Flexibilní jízda napříc Evropou

DKV karta Fleet Vám umožní využít přes 1150 čerpacích stanic v Česku nebo více než ~64.000 po celé Evropě. Od známých značek po low cost sítě. Vše za výhodné týdenní ceny.

Možnosti využití DKV karty Fleet 

Kromě doplnění paliva můžete v případě poruchy uhradit odtahovou službu či servis. Nebo využít jednu z 15 000 mycích linek po celé Evropě. Detailní možnosti si zobrazíte na Mapách DKV - na webu či v naší aplikaci pro mobilní telefony.

 

Online portál - Cockpit

Po přihlášení do online klientské sekce můžete jednoduše spravovat limity na kartách, objednávat nové, kontrolovat transakce a mnoho dalšího.

close