Váš nákupní košík je prázdný.

FLEET CARD CLIMATE

Karta + klima pro auta v EU.

  • Tankování, mytí vozidel, maziva, mýtné a mnoho dalšího

  • Doložitelný příspěvěk na ochranu klimatu

  • Sleva až 2 Kč na litr

  • Asistenční služba

  • 24hodinová horká linka a osobní zákaznický poradce

  • Individuální úvěrová linka

Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!
Popis

Fleet Card Climate přináší revoluční řešení tankování bez kompromisů a navíc přispějete k ochraně klimatu. Tato palivová karta je určená zejména pro vozové parky s osobními a lehkými užitkovými vozidly. Hlavními výhodami je široká síť čerpacích stanic v ČR a celé Evropě. Dále pak možnost úspory na tankování díky vyhlašovaným cenám na naftu a benzín.

S příspěvkem za každý natankovaný litr paliva (množství 2,5 ct/l, benzín až 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l v závislosti na typu paliva) přispíváte k ochraně klimatu, kterou vaším jménem předáváme v poměru 1:1 společnosti myclimate Germany. Při využívání Fleet Card Climate získáte certifikát za podporu projektů ochrany klimatu.

Úvěrový limit je 1 000 EUR na zákazníka a denní limit 300 EUR na kartu. Ušetřete 2 centy přidáním čerpací stanice dle vlastního výběru. /l na naftu na vámi zvolené stanici. Přesný přehled všech lokalit naleznete v našich mapách DKV.

Kromě přístupu k vašemu osobnímu zákaznickému portálu získáte také přístup k našemu digitálnímu nástroji pro správu vozového parku DKV Analytics Basic. Se základním balíčkem DKV Analytics získáte úplný přehled o vašich fakturovaných transakcích za palivo a dalších nákupech.

Podmínky

Fleet Card Climate: příspěvek na ochranu klimatu na litr nafty až 2,5 ct/l, benzínu až 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l v závislosti na typu paliva.

0,00 Kč
25,00 Kč
za měsíc *
Odstranění konfigurace

Vaše personalizace bude odstraněna.
Chcete pokračovat?

Nabídka platí do 31.08.2024
*

poplatek 0,00 EUR při objednání do 31.12.2023

0,00 Kč
za měsíc *
25,00 Kč