Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Liber-t BOX

Box do poboru opłat dla flot samochodowych we Francji

  • Ważność: Francja

  • Nadaje się do pojazdów ≤ 3,5 t

  • Elektroniczna płatność za przejazd, brak biletu do pokazania

  • Może być używany na ponad 500 parkingach

  • Czytelne zestawienie miesięczne

Opis

Dzięki Liber-t BOX możesz cieszyć się wszystkimi zaletami elektronicznego uiszczania opłat drogowych we Francji. Możesz podróżować bez biletu przez francuską sieć autostrad, a Twoje opłaty za przejazd są automatycznie rejestrowane za pomocą tylko jednego urządzenia. Możesz śledzić wszystkie transakcje na swoim koncie klienta i wygodnie płacić za pomocą faktury DKV. Oszczędza to czas i pieniądze!

Oprócz szybkiego i płynnego elektronicznego uiszczania opłat, Liber-t Box zapewnia również dostęp do ponad 500 parkingów. Otrzymasz wszystkie opłaty za autostrady i parkingi na szczegółowej fakturze DKV.

Oprócz dostępu do osobistego portalu klienta otrzymujesz również dostęp do naszego cyfrowego narzędzia do zarządzania flotą DKV Analytics Basic. Dzięki podstawowemu pakietowi DKV Analytics uzyskasz pełny przegląd rozliczonych transakcji związanych z procesami paliwowymi i opłatami drogowymi, a także miarodajną analizę danych dotyczących zwrotu podatku VAT.

Warunki

Akceptacja nie dotyczy tuneli Schio Valdagno Frejus i Mont Blanc.

Ponad 500 miejsc parkingowych w miastach, na dworcach i lotniskach. Te miejsca parkingowe są oznaczone pomarańczowym „t”. 

Liber-t BOX możesz płacić za parkowanie na następujących parkingach: INDIGO, EFFIA (Lille Nouveau Siècle, Lille Opéra, Lille République), Roissy CDG, Urbis (wybrane parkingi), SAEMES.

Promocja „Brak opłaty za boks przez 6 miesięcy”: Po sześciu miesiącach automatycznie zwrócimy Ci opłaty za boks.

4,80 zł
na miesiąc
Usuń konfigurację

Twoja personalizacja zostanie usunięta.
Czy chcesz kontynuować?

4,80 zł
na miesiąc