Samochody osobowe

 

 • Tankuj na ponad 64 000 stacji benzynowych w całej Europie w sposób neutralny pod względem emisji CO2
 • Ze wszystkich usług związanych z Twoim pojazdem, takich jak pranie, wymiana opon czy pomoc drogowa, możesz skorzystać w dowolnym momencie
 • Obsługuje certyfikowane projekty ochrony klimatu
 • Przegląd wszystkich istotnych działań w portalu internetowym DKV, takich jak fakturowanie, zamówienia kart i blokowanie
 • Indywidualna obsługa klienta na najwyższym poziomie
6,00 zł
0,00 zł
na miesiąc
Oferta ważna do 31.12.2021
Z tymi partnerami możesz tankować Refuel with our partners. Find your DKV gas station!

Twoje korzyści

 • Dzięki karcie klimatycznej wspierasz certyfikowane projekty ochrony klimatu

  Przy wkładzie na każdy litr zatankowanego paliwa (1,33 ct / l oleju napędowego, 1,25 ct / l benzyna, 0,83 ct / l LPG i 1,42 ct / kg CNG), emisja CO2 jest w pełni kompensowana. Osiągamy to poprzez wsparcie wybranych projektów przez naszego partnera myclimate na certyfikowanym złotym poziomie. Projekty te generują ekologiczną i społeczną wartość dodaną w różnych regionach świata. Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych DKV i naszego partnera Myclimate, jednego z wiodących światowych dostawców środków kompensacyjnych. Aby zarejestrować zrównoważone wykorzystanie Twojej firmy, istnieje również opcja certyfikacji ilości CO2 kompensowanych przez Twoją firmę.

 • Usługi związane z klimatem karty floty

  Za pomocą tej karty możesz zatankować samochód, skorzystać z pomocy drogowej lub opłacić naprawy w warsztatach. Ponadto masz dostęp do ponad 15 000 myjni samochodowych i licznych parkingów. Szczegółowy przegląd wszystkich lokalizacji można znaleźć w naszych mapach DKV.

 • Elastyczna i mobilna jazda w całej Europie

  Ciesz się pełną elastycznością i wysokim poziomem wygody dzięki karcie flotowej - DKV dysponuje największą siecią stacji benzynowych w Europie! Z nami możesz dojechać do ponad 64 000 stacji paliw w 40 krajach, w tym prawie 5000 w Polsce.

 • Oszczędzaj pieniądze na wybranej stacji benzynowej

  Wybierz stację benzynową i wybierz ją jako preferowaną. Za każdym razem, gdy tankujesz, oszczędzasz 5 groszy na oleju napędowym na litr.

 • Portal internetowy

  Zaloguj się do portalu internetowego, a otrzymasz przejrzysty przegląd wszystkich transakcji i limitów. Zamawianie i blokowanie kart można również przeprowadzić w portalu internetowym.

Jesteś menadżerem floty i potrzebujesz indywidualnej porady lub dodatkowych informacji na temat oferty?

Chętnie doradzimy, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy.

Możesz zadzwonić do naszego zespołu obsługi klienta pod bezpłatny numer telefonu.
Zadzwoń: 00800 365 24 365
Wyślij nam swoje zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą.
Formularz kontaktowy
shopping_cart

close