Nákladní vozidla

DKV Climate

Zelená karta DKV - na cestách vždy CO₂ neutrální

0,00 Kč
za měsíc *
*
ve výhodné ceně paliv je již započítán náš servisní poplatek

CO₂-neutrální na silnici

  • Atraktivní vyhlašované ceny
  • 100% kompenzace Vašich emisí CO₂
  • Vytvořte konkurenční výhodu prostřednictvím zodpovědného přístupu k životnímu prostředí.
  • Drobný příspěvěk z každého litru. Na certifikované ekologické projekty.

  • Žádný minimální odběr – žádná minimální velikost vozového parku
Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!

Vaše výhody

Přehled

Díky příspěvku na každý natankovaný litr paliva (výše kompenzace na litr nafty až 1,9 ct/l, benzínu až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva) jsou vaše emise CO₂ plně kompenzovány. Toho je dosaženo díky podpoře vybraných projektů našeho partnera myclimate na úrovni certifikovaného zlatého standardu. Tyto projekty vytvářejí ekologickou i sociální přidanou hodnotu v různých regionech světa. Další podrobnosti naleznete na webových stránkách DKV a našeho partnera myclimate, jednoho z předních světových poskytovatelů kompenzačních opatření. Abyste mohli zaznamenat udržitelné využívání zdrojů vaší společnosti, existuje také možnost certifikace množství CO₂ kompenzovaného vaší společností.

S kartami DKV Climate podporujete vybrané ekologické projekty

Při používání karty DKV CLIMATE uhradí zákazník společnosti DKV příplatek za kompenzaci emisí CO₂. Výši příplatku vypočítává DKV na základě konkrétní spotřeby zákazníka. Výsledná částka je zákazníkovi účtována a z pověření zákazníka převedena na účet společnosti myclimate Deutschland GmbH za účelem podpory projektů na ochranu klimatu. Sazby na kompenzaci emisí CO₂ jsou následující: kompenzační množství na litr nafty až 1,9 ct/l, benzínu až 1,8 ct/l, LPG 1,2 ct/l, CNG/LNG 1,9 ct/kg, AdBlue 0,2 ct/l v závislosti na typu paliva.

Komplexní služby pro dopravu napříč Evropou

DKV kartu lze využít v široké síti. Přes 1350 akceptací v Česku a více než 64 000 po celé Evropě & nbsp; Od známých prémiových značek jako MOL či OMV po low cost sítě jako je EuroOil či ONO 

Komplexní portfolio služeb pro správu vozového parku 

Tuto kartu můžete použít pro tankování nákladních vozidel, zaplacení odtahu nebo servisních úkonů napříč Evropou. Využijete ji také na mycích stanicích nebo parkovištích po celé Evropě. Vše si podrobně zobrazíte v naší apliaci DKV Mapy.

Online zákaznická sekce - Cockpit

Jednoduchá a přehledná správa Vašeho zákaznického účtu. Získáte přehled o transakcích, stavu tankovacích karet a mnoho dalšího.

Jste správcem vozového parku a chcete individuální poradenství nebo více informací o našich službách a produktech?

Jsme připraveni vám poradit, abychom našli nejlepší řešení pro Vás i Vaši společnost.

Spojte se s naším zákaznickým oddělením
volejte: 800 101 011
Zanechte nám svůj dotaz. Ozveme se Vám zpět.
kontaktní formulář

close