Váš nákupní košík je prázdný.

Liber-t BOX

Mýtná schránka pro vozové parky ve Francii

  • Platnost: Francie

  • Vhodné pro vozidla ≤ 3,5t

  • Elektronická platba mýtného, žádný lístek k ukázání

  • Lze použít na více než 500 parkovištích

  • Přehledný měsíční výpis

Popis

Liber-t BOX si můžete s vozem užívat všech výhod elektronického placení mýtného ve Francii. Získáte jízdu bez jízdenek po francouzské dálniční síti a vaše mýtné se automaticky zaznamenává pouze jedním zařízením. Můžete sledovat všechny transakce na svém zákaznickém účtu a platit pohodlně prostřednictvím výpisu z DKV. To vám šetří čas a peníze! Kromě rychlé a hladké elektronické platby mýtného vám Liber-t Box také umožňuje přístup k více než 500 parkovacím garážím. Veškeré poplatky za dálnice a parkování obdržíte v podrobné měsíční faktuře DKV.

Kromě přístupu k vašemu osobnímu zákaznickému portálu získáte také přístup k našemu digitálnímu nástroji pro správu vozového parku DKV Analytics Basic. Se základním balíčkem DKV Analytics získáte úplný přehled o vašich fakturovaných transakcích za palivo a mýtné procesy a také smysluplnou analýzu údajů o vracení DPH.

Podmínky

Přejímka se nevztahuje na tunely Schio Valdagno Frejus a Mont Blanc.

Přes 500 parkovacích míst ve městech, na nádražích a letištích. Tato parkovací místa jsou označena oranžovým „t“. 

Svůj Liber-t BOX můžete použít k placení parkovného na těchto parkovištích: INDIGO, EFFIA (Lille Nouveau Siècle, Lille Opéra, Lille République), Roissy CDG, Urbis (vybraná parkoviště), SAEMES.

25,00 Kč
za měsíc
25,00 Kč
za měsíc