Váš nákupní košík je prázdný.

DKV LIVE „easy“

Vždy aktuální. Online data a tankování.

Telematický systém budoucnosti pro váš vůz

  • GPS poloha
  • Kniha jízd
  • Vyhledávání nákladu
  • Nejdůležitější údaje a informace o vozovém parku na jednom místě
  • Rychle identifikujte problémy pomocí konfigurovatelných funkcí alarmu
  • Kdykoli a odkudkoli - plynule sledujte průběh přepravy. Ušetřete čas i finance díky knize jízd či vyhodnocení trasy nebo jízdního stylu
Popis

Vše co potřebujete vědět o vozovém parku, najdete rychle a v reálném čase na mobilním telefonu nebo počítači. Dostávejte upozornění v případě mimořádných událostí, jako je překročení doby řízení, vybočení z trasy atp. Sledujte všechna svá vozidla digitálně v živém čase. Jedním kliknutím zkontrolujte, kdy náklad dorazí na místo určení, nebo se nechte informovat prostřednictvím funkce geolokace vozidla..

Hardware od nás obdržíte. Můžete je nainstalovat do svého vozidla v několika krocích pomocí jednoduché vlastní instalace. Po úspěšné instalaci budete mít přístup na webový portál DKV LIVE, který pomáhá všem - řidičům, dispečerům i zákazníkům. Špičková podpora v oblasti logistiky a dopravy

Typ připojení

EBS WABCO

Na základě modulu EBS mohou být na webovém portálu DKV LIVE zpřístupněna různá data přívěsů. K tomu je zapotřebí samostatný kabel, který je k dispozici u výrobce OEM (80 cm, 3 m nebo 12 m) a zákazník si jej musí pořídit samostatně.

EBS KNORR

Tento kabel se připojuje přímo ke svorkám baterie a může odesílat polohu GPS. Navíc, pokud existuje spojení s CAN high a CAN low, lze synchronizovat další informace o přívěsu. Kvalita dat je založena na modulu EBS.

249,00 Kč
za měsíc
0,00 Kč
jednorázově */**

Vyberte prosím typ připojení

*
Cena závislá na délce využiti služby
**

Kvalita přenášených dat vždy závisí na technických požadavcích vozidel.

249,00 Kč
za měsíc
0,00 Kč
jednorázově */**