Váš nákupní košík je prázdný.

DKV CARD CLIMATE

Tankovací karta s příspěvkem na ochranu klimatu

  • Tankování, mýto a další na jedné přehledné faktuře

  • Doložitelný příspěvěk na ochranu klimatu

  • Sleva až 2 Kč na litr

  • Kompletní fakturace online

  • Hotový výkaz pro finanční úřad

  • Individuální úvěrová linka

Naši vybraní partneři Najdětě si svoji čerpací stanici!
Popis

Karta DKV Climate je osvědčená palivová karta pro vozové parky nákladních vozidel i dodávek. Navíc s příspěvkem na ochranu klimatu. Umožňuje výhodné tankování v  celé Evropě. Kartu DKV doporučujeme, pokud máte pouze vozový park nákladních vozidel či dodávek.

S naší palivovou kartou získáte přístup do největší akceptační sítě v Evropě a kromě bezhotovostního tankování, mytí osobních a nákladních automobilů a placení evropského mýta můžete využívat mnoho dalších služeb. Všechny služby najdete vyúčtované na jedné přehledné faktuře, což ušetří čas a kontrolu. Samozřejmostí je přístup do online sekce DKV Cockpit, kde si můžete zobrazit zapomenutý PIN ke kartě , případně kartu zablokovat.  Můžete zde také sledovat vaše transakce online a mnoho dalšího.. S příspěvkem za každý natankovaný litr paliva (množství 2,5 ct/l, benzín až 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l v závislosti na typu paliva) přispíváte k ochraně klimatu, kterou vaším jménem předáváme v poměru 1:1 společnosti myclimate Germany. 

Prezentujte se jako udržitelná společnost a získejte uznávaný certifikát pro podporu projektů ochrany klimatu. Dohodneme se s vámi na individuálním úvěrovém limitu pro vaše tankovací karty, který vyhovuje vašemu podnikání.

To provede osobně náš obchodní zástupce po vaší objednávce. Kromě přístupu k vašemu osobnímu zákaznickému portálu získáte také přístup k našemu digitálnímu nástroji pro správu vozového parku DKV Analytics Basic. Se základním balíčkem DKV Analytics získáte úplný přehled o vašich fakturovaných transakcích za palivo a mýtné procesy a také smysluplnou analýzu údajů o vracení DPH.

Podmínky

Dohodneme se na individuální úvěrové hranici, která bude vyhovovat vašemu podnikání. Naši obchodní zástupci vás budou kontaktovat.

DKV Card Climate: příspěvek na ochranu klimatu na litr nafty až 2,5 ct/l, benzínu až 2,2 ct/l, LPG 1,5 ct/l, CNG 2,4 ct/kg, LNG 2,5 ct/kg, AdBlue 0,3 ct/l v závislosti na typu paliva.

Plus transakční poplatek dle standardu DKV.

0,00 Kč
za měsíc
Odstranit kartu

Vaše personalizace bude smazána.
Chcete pokračovat?

0,00 Kč
za měsíc